מחלקה אזרחית

logo.jpg

עו"ד תום שפלר, ראש המחלקה האזרחית במשרד הינו בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות‪ (LL.B) ‬ של המסלול האקדמי של המכללה למנהל בראשון לציון‪ ‬בשנת 2008. עו"ד שפלר הוסמך כעו"ד והינו חבר בלשכת עורכי-הדין בישראל החל משנת 2009‪.‬
במהלך השנים החל משלב ההתמחות ועד להצטרפותו, צבר עו"ד שפלר ניסיון רב ואיכותי בשורה של משרדים מובילים בשוק.
לרבות עריכה וייצוג בהסכמים מסחריים שונים, הקמת חברות ועוד, הן בשפה העברית והן בשפה האנגלית.
עו"ד שפלר מתמחה בייעוץ וליווי משפטי שוטף לחברות בפן המסחרי והינו בעל ידע מעמיק בניסוח במסמכי הקמה של חברות, כגון תקנון, הסכמי מייסדים, הסכמי שותפות וכיו"ב. בנוסף, עו"ד שפלר נותן ייעוץ שוטף לחברות וגופים שונים, לרבות הכנה של הסכמים שונים כמו הסכמי שותפים, הסכמי מייסדים, הסכמי מיזוג, וכן מספר שירותי הקמת חברות וליווי לאחר שלב ההקמה ועד לפעילות שוטפת‪.‬ בנוסף מתמחה עו"ד שפלר, בליטיגציה אזרחית-מסחרית מורכבת בנושאים מגוונים כגון: דיני עבודה, דיני חוזים, דיני חברות, דיני בנקאות.

על לקוחות המשרד נמנים, בין היתר, אנשי עסקים בישראל, גופים מסחריים ולקוחות בינלאומיים. לקוחות אלה נהנים משירות וליווי משפטי צמוד ומקצועי. סוד ההצלחה של משרדנו נובע משילוב ייחודי של מקצועיות, הבנה של עולם העסקים, מציאת אסטרטגיות ודרכי פעולה עבור כל לקוח, וכן מציאת פתרונות יצירתיים "מחוץ לקופסא‪".‬ המעמידים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות.
תפיסת עולמו של עו"ד שפלר,  כוללת מקצוענות, יושרה ולהגינות, מתן יחס סבלני ואדיב וזמינות מלאה לכל לקוח באופן אישי‪.‬
ניסיונו המשפטי הרב והידע המשפטי הנרחב שבו הוא אוחז, מאפשר לעו"ד שפלר להילחם עבור כל לקוח ביסודיות, בנחיצות וביצירתיות משפטית תוך לימוד מקיף וראיה רחבה ומעמיקה של כל תיק ותיק. רק אופן פעולה זה מאפשר התמודדות עם האתגרים העסקיים והמשפטיים בעולם המסחרי/משפטי של היום, הדורשים רמה מקצועית גבוהה וידע רב.