עמוד הבית

א.אייזנברג ושות’, משרד עורכי דין

משרד עו"ד א. אייזנברג עוסק בניהול תיקים מורכבים בכל תחומי המשפט הפלילי, האזרחי והמנהלי, תחת קורת גג אחת. ייחודו של המשרד נשען על מומחיות משפטית ומקצועיות חסרת פשרות, לצד ניהול מאבקים בנחישות, תעוזה ויצירתיות.

המשך לאודות   
אלון
גלול למטה

מחלקות המשרד

  • מחלקה פלילית
  • מחלקה אזרחית
  • מחלקה נזיקית

קטעי וידאו

פיצח את השיטה וזכה 14 פעמים בלוטו בלמעלה מ - 40 מיליון דולר ומתגורר כיום באיי הגיהנום הצבועים בגווני גן עדן
הסיפור שלו נשמע קסום, נוצץ וזוהר, אבל זאת אשליה - אם אתה בכלוב כל כך הרבה שנים, לא משנה כמה הוא יפה זה עדיין כלוב. מר מנדל כמעט בן 80, ניצול שואה, תקוע על אי נידח, רחוק רחוק מילדיו ונכדיו עם שירותי רפואה ברמה של מדינת עולם שלישי - כל הכסף שבעולם לא שווה כלום. סטפן מנדל נדון בישראל בשנת 2004 לעשרה חודשי מאסר (שטרם ריצה), שלא בפניו ובניגוד לחוק - על הבקשה למשפט חוזר שהגשתי לבית המשפט העליון ועל הסיפור הלא ייאמן הזה בכתבה של הבמאי ארי פינס ומלי קמפנר.

דרמה בבית המשפט העליון - יונתן היילו משתחרר מהכלא לאחר שבע שנות מאסר
מאבק ללא פשרות - יונתן היילו מספר לראשונה בריאיון בלעדי לגיא פלג עד כמה התיק הזה יכול היה בקלות להיגמר במאסר עולם.

עו"ד אלון אייזנברג

עו"ד אלון אייזנברג, ר' המחלקה הפלילית, הינו בעל ידע מקצועי וניסיון רב שנים בייצוג בהליכים מורכבים ובעלי פרופיל ציבורי גבוה בפרשות שסוקרו בהרחבה בתקשורת בישראל.
עו"ד אייזנברג התמחה ורכש ניסיון מעשי רב במשפט הפלילי בשנים בהם עבד לצידו של עו"ד משה ישראל ז"ל, אשר נמנה עם צמרת עורכי הדין בתחום הפלילי והצווארון הלבן.

המחלקה עוסקת בכל תחומי המשפט הפלילי לרבות בעבירות המתה, עבירות מין, עבירות סחר בסמים ועבירות צווארון לבן. המחלקה מלווה לקוחות רבים ומגוונים ביניהם אנשי עסקים ואנשי ציבור, בכל שלבי ההליך הפלילי ובכל הערכאות המשפטיות, לרבות בית המשפט העליון.
המחלקה זוקפת לזכותה הצלחות רבות והישגים חסרי תקדים, וזאת, בזכות עבודה קשה המתאפיינת ברמה גבוהה מאוד של מקצועיות, ידע רב והתמצאות בכל רזי וסעיפי החוק, המשלבת בהצלחה בין אסרטיביות, תעוזה ויצירתיות, לבין אנושיות ורגישות רבה ללקוחותיה.

אלון אייזנברג